Czy używanie kremu z tlenkiem cynku do codziennej pielęgnacji to dobry pomysł?

Krem ochronny z tlenkiem cynku Seni Care to produkt do zadań specjalnych. Używajmy go tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Krem świetnie radzi sobie z odparzeniami oraz podrażnieniami, zarówno w okolicach pieluchowanych, ale też wszędzie tam, gdzie skóra ma ze sobą bezpośredni kontakt: w zgięciach kolan i łokci, pomiędzy palcami dłoni i stóp, pod piersiami u kobiet. Bardzo ważna jest aplikacja kremu, należy go delikatnie wklepać w skórę.

Do codziennej pielęgnacji warto używać kremu ochronnego z argininą Seni Care. Doskonale nawilża, działa regenerująco, zostawia na skórze przezroczystą warstwę, która pozwala na bieżąco oceniać jej stan. Produkt rozsmarowujemy jak każdy, standardowy krem.

Krem ochronny z tlenkiem cynku Seni Care, hipoalergiczny polecany do ochrony skóry przed podrażnieniami, zapaleniami oraz odparzeniami i odleżynami. Nawilża, łagodzi i przyspiesza gojenie się ran. Zabezpiecza przed składnikami drażniącymi. Wzmacnia barierę hydrolipidową. Eliminuje przykre zapachy.

 

Krem ochronny z argininą Seni Care, hipoalergiczny polecany do ochrony skóry przed podrażnieniami, stanami zapalnymi oraz odparzeniami prowadzącymi do odleżyn. Nawilża, łagodzi i przyspiesza regenerację naskórka. Wzmacnia barierę hydrolipidową. Eliminuje nieprzyjemne zapachy.

 

 

przewiń do góry przewiń w dół