Idealny krem na odparzenia czyli jaki?

Odparzenia skóry to częsta dolegliwość, która występuje u osób pieluchowanych. Regularny kontakt skóry z moczem oraz kałem wpływa niekorzystnie na jej stan. Jednak odpowiednie zabezpieczenie skóry pozwala wyeliminować niemal całkowicie ryzyko odparzeń i podrażnień.

Opiekując się osobą z nietrzymaniem moczu warto posiadać dwa kremy ochronne Seni Care: z tlenkiem cynku oraz z argininą i stosować je w zależności od kondycji skóry.

Na zdrową skórę, bez podrażnień używaj kremu ochronnego z argininą Seni Care. Ma silne działanie nawilżające i regenerujące. Zostawia na skórze przezroczystą warstwę, który ją zabezpiecza. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Gdy u Twojego podopiecznego pojawią się jakieś zmiany – odparzenia, zaczerwienia–stosuj krem ochronny z tlenkiem cynku Seni Care. Krem szybko łagodzi podrażnienia, ma właściwości antybakteryjne i chroni przed powstawaniem nowych zmian.

 

Krem ochronny z tlenkiem cynku Seni Care, hipoalergiczny polecany do ochrony skóry przed podrażnieniami, zapaleniami oraz odparzeniami i odleżynami. Więcej na temat profilaktyki odleżyn w artykule tutaj. Nawilża, łagodzi i przyspiesza gojenie się ran. Zabezpiecza przed składnikami drażniącymi. Wzmacnia barierę hydrolipidową. Eliminuje przykre zapachy.

 

Krem ochronny z argininą Seni Care, hipoalergiczny polecany do ochrony skóry przed podrażnieniami, stanami zapalnymi oraz odparzeniami prowadzącymi do odleżyn. Nawilża, łagodzi i przyspiesza regenerację naskórka. Wzmacnia barierę hydrolipidową. Eliminuje nieprzyjemne zapachy.

 

Chusteczki do ciała Seni Care Maxi hipoalergiczne i nasączone, polecane do oczyszczania skóry bez użycia wody. Bardzo duży rozmiar pozwala na dokładne oczyszczanie nawet dużych powierzchni ciała. Odżywiają i skutecznie nawilżają. Łagodzą podrażnienia, a także wspomagają ochronę skóry. 

 

 

 

przewiń do góry przewiń w dół