A A A

Mam lekkie nietrzymanie moczu – jak mogę sobie pomóc?

Szeroka gama produktów chłonnych dla kobiet Seni Lady oraz dla mężczyzn Seni Man pozwala w sposób łatwy i dyskretny poradzić sobie z lekkim nietrzymaniem moczu.

Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady wyglądem przypominają klasyczne podpaski. Są jednak o wiele bardziej chłonne dzięki czemu świetnie zabezpieczają przed przeciekaniem. Do wyboru jest 9 rodzajów wkładek. Wsparciem przy dbaniu o higienę są chusteczki nasączane Seni Care Inti+. Delikatnie oczyszczają skórę miejsc intymnych, zawierają m.in. prebiotyk, który wzmacnia ochronną barierę skóry. Niewielkie opakowanie sprawia, że zawsze można je mieć pod ręką.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn Seni Man kształtem dopasowane są do męskiej fizjonomii, dzięki czemu są wygodne i komfortowe w noszeniu. Do wyboru są 3 rodzaje wkładek. Granatowe, eleganckie opakowanie sprawia, że mężczyźni chętnie po nie sięgają.

Zarówno Seni Lady jak i Seni Man wklejamy bezpośrednio do bielizny. Są niewidoczne pod ubraniem, bardzo dobrze dopasowują się do ciała.

Bardzo ważną cechą wkładek jest kontrola zapachu. To gwarancja świeżości. Specjalne granulki zawarte we wkładkach wiążą ciecz w żel i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Seni Man Extra to dyskretne, oddychające wkładki urologiczne stworzone z myślą o anatomii męskiego ciała. Przeznaczone są dla mężczyzn aktywnych z lekkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości, komfort i wygodę. Redukują nieprzyjemny, intymny zapach.

 

Seni Lady Normal to dyskretne, oddychające wkładki urologiczne pakowane osobno. Przeznaczone są dla kobiet z kropelkowym i lekkim nietrzymaniem moczu. Gwarantują poczucie suchości, komfort i wygodę. Redukują nieprzyjemny, intymny zapach. Dużo bardziej chłonne od zwykłych podpasek. 

 

 

Dowiedz się więcej na seni.pl

przewiń do góry przewiń w dół