Dobór produktu na nietrzymanie moczu i dofinansowanie NFZ do wyrobów chłonnych

Nietrzymanie moczu może pojawić się w naszym życiu z różnych powodów i z różną intensywnością. Wybór odpowiedniego produktu chłonnego, nie zawsze jest oczywisty - istnieje wiele rozwiązań, które sprawdzą się w różnych sytuacjach, ale w jaki sposób wybrać to właściwe? 

To szkolenie opowie o istniejących nowoczesnych rozwiązaniach na nietrzymanie moczu i wskaże, którymi kryteriami warto kierować się przy doborze odpowiedniego wyrobu chłonnego. Podpowie także w jaki sposób zadbać o zdrowie skóry. Ze szkolenia dowiesz się również podstawowych informacji dotyczących dofinansowania NFZ do wyrobów chłonnych (środków pomocniczych): kto może wystawić zlecenie, na jak długo, które produkty i w jakim limicie otrzymasz z dofinansowaniem NFZ.

Na szkoleniu zostaną poruszone zagadnienia:

  • "Kropelki" to nie wszystko. Jak wybrać odpowiedni produkt chłonny?
  • Łączenie produktów o różnej chłonności w zależności od sytuacji 
  • Zasady otrzymania dofinansowania NFZ do środków chłonnych
  • Podstawowe informacje dotyczące realizacji zlecenia na zaopatrzenie w wyroby chłonne
  • Produkty chłonne Seni dostępne na zlecenie
  • Ochrona i pielęgnacja skóry przy nietrzymaniu moczu

Leszek Guga: Ukończył psychologię organizacji na Uniwersytecie Łódzkim oraz szkołę trenerów zarządzania MATRiK. Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą farmaceutyczną i sektorem zdrowia. Specjalizuje się w tematyce opieki długoterminowej, stresu, poczucia kontroli i własnej skuteczności. Wierzy że dobra praktyka bierze się ze zrozumienia teorii, a dobra teoria da się zastosować w praktyce. Prywatnie fascynat gier i ich wykorzystania w edukacji.

 

Karolina Staniszewska: Koordynator ds. refundacji, TZMO SA, szkoleniowiec

 

Termin - 17.10.2023 godz. 10:00 zarejestruj 

 

przewiń do góry przewiń w dół