Odleżyny - czy są dla nas wyzwaniem?

Na szkoleniu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Klasyfikacje odleżyn
  • Skale oceny ryzyka 
  • Odleżyny - czy można im zapobiec?  
  • Profilaktyka odleżyn
  • Prewencja i leczenie odleżyn
  • Pielęgnacja pacjenta ważnym elementem profilaktyki odleżyn
 
 

Zuzanna Konrady -  Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalistka w dziedzinie organizacji i zarządzania jednostkami medycznymi, pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz pielęgniarstwa epidemiologicznego. Pielęgniarka z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 1998 roku związana zawodowo z Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu, w którym pełni funkcję pielęgniarki oddziałowej.
Nieprzerwanie, od ponad 25 lat, podnosi umiejętności oraz kompetencje zawodowe w zakresach związanych z opieką anestezjologiczną i intensywną terapią, opieką długoterminową i paliatywną. W zakresie jej szczegółowych zainteresowań zawodowych znajduje się leczenie ran w ujęciu multidyscyplinarnym. 
Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za zaangażowanie i prace związane z podnoszeniem standardów w opiece pielęgniarskiej. Posiada odznakę honorową „Za zasługi dla Ochrony Zdrowia”. Laureatka Kryształowego Evereth’a – Ekspert Edukacji w Medycynie”. Przewodnicząca Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. 

 

26.01.2023 godz 18:00 zarejestruj

 

przewiń do góry przewiń w dół