Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 23.03.2017 / 14:00 - 16:00

Miejsce / NZOZ SALUS

Miasto / Czechowice Dziedzice

Adres / Sienkiewicza 6

Wojewodztwo / śląskie

Kontakt / 801 105 555

Wolne miejsca / 25

Prowadzący

Irena Sikora-Mysłek

Absolwentka Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magister Pedagogiki na Opiekuńczo-Wychowawczej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, specjalista Pielęgniarstwa Rodzinnego, Zastępca Dyrektora Medycznego Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej HOSPMED w Częstochowie, wieloletni nauczyciel zawodu w Częstochowie. Przewodnicząca koła terenowego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Częstochowie, Prezes Oddziału Regionalnego Polskiego Towarzystwa Stomijnego w Częstochowie. Doktorantka Uniwersytetu w Opolu.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /