Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 04.08.2017 / 14:30 - 17:00

Miejsce / budynek CitoNet-Warszawa Sp. z o.o. na terenie Szpitala SP CSK

Miasto / Warszawa

Adres / Banacha (wejście od ulicy Pawińskiego – przy pętli tramwajowej) 1A

Wojewodztwo / mazowieckie

Kontakt / 501 775 160

Wolne miejsca / 11

Prowadzący

Magda Staciwa

Magister pielęgniarstwa, absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej. Od 1980 roku pielęgniarka w SP CSK WUM Klinice Otolaryngologii. Członkini Stowarzyszenia Wspierania Laryngologii, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego oraz Delegat Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Autorka licznych publikacji.

Halina Sęk

Magister pielęgniarstwa oraz zdrowia publicznego. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny oraz zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej.

Od kilkunastu lat Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Neurochirurgii SPCSK WUM. W zawodzie pielęgniarki od 1989 roku. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń, konferencji oraz programów badawczych. Autorka publikacji „Problemy pielęgnacyjne pacjentów z guzem mózgu”.

 

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane