Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 23.10.2017 / 18:00 - 21:00

Miejsce / Dom Parafialny

Miasto / Łomża

Adres / Dworna 25

Wojewodztwo / podlaskie

Kontakt /

Wolne miejsca / 25

Prowadzący

Urszula Szostak

Dyplomowana pielęgniarka z ponad 30-letnim stażem, zawodowo związania z Łomżą. Pracuje na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. W latach 2008-2015 Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Łomży. Prowadząca warsztaty zajęciowe z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla kierowców. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i konferencji z zakresu m.in. pielęgniarstwa, opieki długoterminowej oraz zarządzania i komunikacji w służbie zdrowia.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn    
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki    
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego    
  • Konsultacje z ekspertem    

 

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane