Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 21.11.2017 / 16:00 - 19:00

Miejsce / TROMED – ZAOPATRZENIE MEDYCZNE

Miasto / Łódź

Adres / Rzgowska 169 / 171

Wojewodztwo / łódzkie

Kontakt / (42) 684 32 02 lub 501 893 590

Wolne miejsca / 12

Prowadzący

Irena Sikora-Mysłek

Absolwentka Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magister Pedagogiki na Opiekuńczo-Wychowawczej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, specjalista Pielęgniarstwa Rodzinnego, Zastępca Dyrektora Medycznego Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej HOSPMED w Częstochowie, wieloletni nauczyciel zawodu w Częstochowie. Przewodnicząca koła terenowego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Częstochowie, Prezes Oddziału Regionalnego Polskiego Towarzystwa Stomijnego w Częstochowie. Doktorantka Uniwersytetu w Opolu.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn    
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki    
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego    
  • Konsultacje z ekspertem  

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane