Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 15.11.2017 / 10:00 - 12:00

Miejsce / Dom Dziennego Pobytu Senior Vigor

Miasto / Mysłowice

Adres / Laryska 7

Wojewodztwo / śląskie

Kontakt / 502 166 060, 801 105 555

Wolne miejsca / 21

Prowadzący

Irena Sikora-Mysłek

Absolwentka Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magister Pedagogiki na Opiekuńczo-Wychowawczej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, specjalista Pielęgniarstwa Rodzinnego, Zastępca Dyrektora Medycznego Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej HOSPMED w Częstochowie, wieloletni nauczyciel zawodu w Częstochowie. Przewodnicząca koła terenowego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Częstochowie, Prezes Oddziału Regionalnego Polskiego Towarzystwa Stomijnego w Częstochowie. Doktorantka Uniwersytetu w Opolu.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn    
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki    
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego    
  • Konsultacje z ekspertem    

Zapisz się na warsztat /