Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 09.02.2018 / 13:00 - 16:00

Miejsce / Zespól Opieki Zdrowotnej nr 2

Miasto / Rzeszów

Adres / Fredry 9 / pok. nr 9 Sala Konferencyjna III p.

Wojewodztwo / podkarpackie

Kontakt / 801 105 555, 17 850 90 64

Wolne miejsca / 23

Prowadzący

Agnieszka Markowicz

Od 1996 roku zawodowo związana z pomocą społeczną – zajmuje się problemami osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Od 2001 roku prowadzi Dom Pomocy Społecznej w Nowej Dębie przeznaczony dla osób dorosłych przewlekle somatycznie chorych. Od 2007 roku nauczyciel na kierunkach opiekunka środowiskowa, opiekun w DPS oraz opiekun medyczny. Wykładowca na kursach związanych z opieką nad osobami niesamodzielnymi. W 2013 roku zajęła I miejsce w Kategorii Wolontariusz Podkarpacia w V Edycji Konkursu Podkarpackie Rady Organizacji Pozarządowych. W czerwcu 2015 roku ukończyła kurs liderski w ramach X edycji Programu Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane