Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 05.06.2018 / 16:00 - 19:00

Miejsce / Dom Pomocy Społecznej "Niezapominajka"

Miasto / Górowo Iławeckie

Adres / Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13

Wojewodztwo / warmińsko-mazurskie

Kontakt / 801 105 555

Wolne miejsca / 25

Prowadzący

Joanna Szwedo

Dyplomowana pielęgniarka z 20-letnim stażem w zawodzie, w tym 15 lat doświadczenia w zakresie opieki długoterminowej. Pracuje w Hospicjum Domowym Stacji Caritas w Olsztynie. Specjalista opieki paliatywnej oraz organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Trener, pedagog, instruktor zajęć stażowych. Wykładowca na wielu kursach zawodowych i specjalistycznych dla pielęgniarek, położnych i opiekunów medycznych. Członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz autor publikacji z zakresu profilaktyki i leczenia ran przewlekłych. Uczestniczka wielu konferencji i kursów w zakresie pielęgniarstwa, leczenia ran, profilaktyki zdrowotnej i rehabilitacji.

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane