Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 21.11.2018 / 17:00 - 20:00

Miejsce / Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego

Miasto / Koszalin

Adres / Zdobywców Wału Pomorskiego 80

Wojewodztwo / zachodniopomorskie

Kontakt / 94 / 340 36 96

Wolne miejsca / 22

Prowadzący

Katarzyna Czajkowska

Dyplomowana pedagog. Na co dzień często spotyka się z rodzinami pacjentów obłożnie chorych, nie tylko jako masażysta, a również pracując jako doradca klienta  w zakresie rehabilitacji w sklepie medycznym. Doskonale zna problemy i troski opiekunów, a dzięki empatycznemu nastawieniu i ogromnej życzliwości – nie tylko potrafi ich wysłuchać, ale rzeczowo i profesjonalnie pomóc. 

 

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. jak aktywować mięśnie i stawy chorego, dobierania odpowiedniego rodzaju ćwiczeń oraz przedstawią sposoby ich przeprowadzenia.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Rodzaje ćwiczeń u pacjentów leżących i po udarach
  • Ich zasięg i intensywność
  • Sposób ich przeprowadzania
  • Rola ćwiczeń
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /