Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 22.11.2018 / 15:30 - 18:30

Miejsce / NZOZ OMS i Opieki w domu chorego "VITA"

Miasto / Biała Podlaska

Adres / Parkowa 11

Wojewodztwo / lubelskie

Kontakt / 801 105 555

Wolne miejsca / 25

Prowadzący

Ewa Czeczelewska

Pielęgniarka, magister pedagogiki specjalnej, specjalista pielęgniarstwa onkologicznego, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej i administracji zdrowia publicznego. Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach. Biegły sądowy z zakresu pielęgniarstwa. Członek Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Uczestniczy w organizacji kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych. Pełniła funkcję pielęgniarki oddziałowej Oddziału Onkolgiczno-Geriatrycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Była przewodniczącą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych V Kadencji, przewodniczącą Okręgowego Sądu Pielęgniarek i Położnych IV Kadencji oraz członkiem Rady Programowej Magazynu Pielęgniarki i Położnej. Została wyróżniona w konkursie „dowody naukowe? tak korzystam” edycji 2007 organizowanej przez Ministerstwo Zdrowia i Agencję Oceny Technologii Medy

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn    
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki    
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego    
  • Konsultacje z ekspertem  

Zapisz się na warsztat /