Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 18.04.2019 / 10:00 - 13:00

Miejsce / TZMO Dystrybucja Szczecin Sp. z o.o.

Miasto / Szczecin

Adres / Rapackiego 2

Wojewodztwo / zachodniopomorskie

Kontakt / 91 / 421 59 37 , 421 59 38

Wolne miejsca / 30

Prowadzący

Katarzyna Czajkowska

Dyplomowana pedagog. Na co dzień często spotyka się z rodzinami pacjentów obłożnie chorych, nie tylko jako masażysta, a również pracując jako doradca klienta  w zakresie rehabilitacji w sklepie medycznym. Doskonale zna problemy i troski opiekunów, a dzięki empatycznemu nastawieniu i ogromnej życzliwości – nie tylko potrafi ich wysłuchać, ale rzeczowo i profesjonalnie pomóc. 

 

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /

Dane osobowe

Ankieta

Oświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Fundację Razem Zmieniamy Świat w celach:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu "Damy Radę" i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.
* pola wymagane