Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu

Termin / 10.09.2018 / 14:30 - 17:30

Miejsce / Miejskie Centrum Usług Socjalnych

Miasto / Świdnik

Adres / Wyszyńskiego 5

Wojewodztwo / lubelskie

Kontakt / 801105555

Wolne miejsca / 21

Prowadzący

Bożena Ostrowska

Dyplomowana pielęgniarka z ponad 30-letnim stażem, kierownik Grupowej Praktyki Pielęgniarek i Położnych Igiełka. Na co dzień sprawuje opiekę nad pacjentami w warunkach domowych. Prowadzi praktyki zawodowe w ramach kursu z pielęgniarstwa rodzinnego dla Stowarzyszenia Novum w Lublinie oraz praktyki zawodowe dla studentów WSEiI z wydziału pielęgniarstwa i zdrowia publicznego. Nauczyciel na kierunku Opiekun Domu Pomocy w Policealnej Szkole Żak. Egzaminator OKE z kierunku Opiekun Medyczny oraz Technik Sterylizacji. 

Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę na tematy związane z opieką domową w sposób praktyczny, to właśnie dla Ciebie organizujemy bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów do spraw opieki nad osobami niesamodzielnymi. Podczas warsztatów profesjonaliści nauczą Ciebie m.in. prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, dobierania odpowiednich wyrobów chłonnych oraz przedstawią techniki profilaktyki przeciwodleżynowej.

Udział w warsztatach da Tobie także możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistą na temat konkretnego problemu, z którym sobie nie radzisz. Dlatego warto byś poświęcił swój czas na przeanalizowanie Twojej sytuacji, po to by po warsztatach zadać praktykowi konkretne pytania, które dotyczą Twojego podopiecznego i Ciebie.

Program warsztatu /

  • Jak pielęgnować, aby uniknąć odleżyn
  • Jak łatwo i bezpiecznie zmieniać pieluchomajtki
  • Jak bezpiecznie przemieszczać chorego
  • Konsultacje z ekspertem

Zapisz się na warsztat /