A A A

Poradnik “Co warto wiedzieć o chorobie Alzheimera i innych formach demencji”

Celem przewodnika, który trzymasz w rękach, jest prowadzić cię po złożonym świecie demencji, skutecznie wspierać i pomagać ci w zrozumieniu sytuacji, w których uczestniczysz wraz z chorym. W publikacji znajdziesz konkretne narzędzia i studia przypadku opiekunów i bliskich im osób.

Skąd pochodzi wiedza?

Wszystkie informacje, ujęte w przewodniku, oparte są na wieloletniej pracy w różnorodnych obszarach opieki nad chorymi oraz na dekadach współdziałania z organizacjami pacjenckimi. Wiedza i bogaty zestaw porad opierają się na relacjach samych osób żyjących z demencją oraz ich opiekunów, których głosu brakowało dotąd w publikacjach poświęconych demencji.

Co znajdziesz w przewodniku?

  • CZĘŚĆ I – poznaj rodzaje demencji
  • CZĘŚĆ II – naucz się rozpoznawać etapy choroby
  • CZĘŚĆ III – stwórz otoczenie przyjazne dla chorego
  • CZĘŚĆ IV – zachowaj spokój w trudnych sytuacjach

Poradnik możesz ściągnąć w formacie PDF lub bezpłatnie zamówić jego drukowaną wersję!

Tutaj możesz pobrać poradnik “Damy radę” w wersji PDF

 

Kliknij tutaj aby pobrać bezpłatnie poradnik “Damy Rade” w wersji PDF

 

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną, drukowaną wersję poradnika, wypełnij formularz:

Szanowni Państwo,

ogromne zainteresowanie poradnikiem "Co warto wiedzieć o chorobie Alzheimera i innych formach demencji" przerosło nasze oczekiwania. W ciągu kilku tygodniu przekazaliśmy Państwu 30 000 egzemplarzy.
Czekamy na dodruk kolejnej partii. Wysyłka poradnika będzie możliwa po 5 grudnia 2019.

 

* - pola wymagane

Klauzula informacyjna


Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu “Damy Radę” i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.

Zależy nam, aby poradniki docierały do jak największej liczby opiekunów. Jeśli potrzebujesz większą liczbę egzemplarzy prosimy o kontakt mailowy: fundacja@tzmo.com.pl

przewiń do góry przewiń w dół