A A A

Poradnik „Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu”

Poradnik Damy Radę to kompleksowe kompendium wiedzy z zakresu opieki nad obłożnie chorym. Znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania:

  • Jak przygotować się do opieki?
  • Jak przystosować mieszkanie do potrzeb osoby niesamodzielnej?
  • Jak dbać o pielęgnację osoby niesamodzielnej, aby uniknąć odleżyn?
  • Jak dobrać i zmienić pieluchomajtki?
  • Jak postępować, by w tej trudnej sytuacji zadbać także o własne zdrowie?
  • O jakich dokumentach powinienem pamiętać, by skorzystać z przysługujących Ci świadczeń oraz uniknąć niepotrzebnych trudności w przypadku załatwiania spraw urzędowych?

Poradnik możesz ściągnąć w formacie PDF lub bezpłatnie zamówić jego drukowaną wersję!

Tutaj możesz pobrać poradnik “Damy radę” w wersji PDF

 

Kliknij tutaj aby pobrać bezpłatnie poradnik “Damy Rade” w wersji PDF

Szanowni Państwo, informujemy, że ze względu na braki możliwość zamawiania poradnika ,,Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu" została chwilowo wstrzymana. Czekamy na dodruk poradników. W międzyczasie zachęcamy do pobierania poradnika w wersji PDF!

* - pola wymagane

Klauzula informacyjna


Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako Rozporządzenie RODO) informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Razem Zmieniamy Świat z siedzibą w Toruniu, ul. Żółkiewskiego 20/26, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby realizacji programu “Damy Radę” i mogą być udostępniane spółkom Grupy Kapitałowej Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie Fundacji Razem Zmieniamy Świat danych osobowych jest dobrowolne.

Zależy nam, aby poradniki docierały do jak największej liczby opiekunów. Jeśli potrzebujesz większą liczbę egzemplarzy prosimy o kontakt mailowy: fundacja@tzmo-global.com

przewiń do góry przewiń w dół